מלאו פרטים למציאת עבודהבחר עבודה לפי תחוםמשרות חמות מהתנור
אהבתם? עשו לנו לייק!
סרטונים אחרונים

ערב ערב באילת דרושים 

 
 
 
 
 

ערב ערב הינו אחד המקומונים הוותיקים באילת, המופץ לתושבי אילת באופן קבוע בימי חמישי. המקומון מביא לקוראים תכנים הקשורים לאילת וסביבתה וכן מדור ערב ערב באילת דרושים המכיל אינפורמציה על משרות אופציונאליות בעיר. המקומון מופץ בתיבות הדואר ובנוסף ב-3000 עותקים המחולקים חינם בבתי המלון. תושבים שאינם מקומיים יכולים לצפות ברשימות המשרות גם באתרי האינטרנט לחיפוש עבודה. במידה ואתם מחפשים עבודה באילת, מומלץ להיעזר בעיתוני סוף שבוע, באתרי האינטרנט ובעיקר במקומון ערב ערב באילת דרושים שמרכז את רשימת המשרות העדכניות ביותר.

אילו משרות נמצא בערב ערב באילת דרושים?

במקומון האילתי הוותיק תוכלו למצוא משרות במגוון תחומים: מלונאות, מכירות, משק בית, מטפלים ועוד. יחד עם המאמצים לאתר את המשרה המתאימה עבורכם, שימו לב בעיקר למשרות המוגדרות כמועדפות ע"י המוסד לביטוח לאומי. משרה מועדפת היא משרה המזכה אתכם במענק כספי בתום שישה חודשי עבודה במידה ואתם חיילים משוחררים או בוגרי שירות לאומי.

שלב ראשון במציאת עבודה - סינון אפשרויות

לאחר שהצצתם במודעות ערב ערב באילת דרושים, וסימנתם לעצמכם משרות אופציונאליות, זה הזמן להתייחס לדרישות המפורטות בפרטי המשרה. למה הכוונה? מתחת לכל אחד מתיאורי המשרות מפורטות דרישות התפקיד, למשל: רישיון נהיגה בתוקף, קורס או הכשרה בתחום המבוקש, ניסיון, מיומנויות אישיות, כגון: סבלנות, יחסי אנוש טובים וכן הלאה. לדרישות התפקיד המפורטות יש להתייחס במהלך כתיבת קורות החיים על מנת להגדיל את הסיכויים לזכות במשרה. כלומר, אם אחת הדרישות הן תכונות אישיות, כגון: סבלנות ומשמעת עצמית, יהיה עלינו לציין זאת במסמך קורות החיים שנשלח למעסיק.

שלב שני - הפעלת קשרים אישיים

במידה ואינכם סומכים על מסמך קורות החיים שלכם או שהמעסיקים לא חוזרים אליכם, תוכלו לנסות להפעיל קשרים אישיים. לאחר סימון כמה משרות אופציונליות נסו לגשש ולראות האם תוכלו להיעזר בקשרים אישיים שיעזרו לכם להתקבל לעבודה. שיטת הפעלת קשרים אינה כה שלילית כפי שמקובל לחשוב, והיא אחת הדרכים הנפוצות ביותר לחיפוש עבודה כיום. במידה ואינכם מסוג האנשים הנעזרים בקשרים אישיים, תוכלו לנסות לברר דרך חברים או ידידים המתגוררים באילת האם התפנתה משרה שמתאימה עבורכם. כמו בכל תחום עבודה, כדאי לשתף ולהפיץ ברבים שאתם מחפשים עבודה ובמיוחד בקרב עובדי החברה בה אתם מעוניינים לעבוד. במקביל לחיפוש עבודה אינטנסיבי השתדלו לשמור על כבודכם ולא לעשות שימוש מוגזם בקשרים אישיים כדי לא לעורר אנטגוניזם בקרב המעסיקים.
מלאו את הטופס ותנו לנו לחפש לכם עבודה!

 

Bookmark and Share

מוצאים עבודה באילת בקלות וביעילות!


בואו למצוא עבודה באילת בקלות. כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם, וכבר באותו היום נצינו יחזרו אליכם עם מגוון העבודות באילת.

לעשות עבודה מועדפת באילת, זו תחנת חובה שכל חייל משוחרר חייב לעבור. השילוב של עבודה עם בונוסים גבוהים, ולכל זה מצטרפת העובדה שאתם חיים באילת, הופכת את חווית השהות באילת לבלתי נשכחת.

 

כל השירות שלנו ניתן בחינם!
מידע למחפשי עבודה
דרושים למלון קראון פלאזה
דורשים למלון דן אילת
דרושים לרשת פתאל
דרושים לרשת ישרוטל
בודקים בטחוניים למסופי הגבול
דרושים לרשת לאונרדו
דרושים לזארה אילת
דרושים מלצרים לבתי קפה
עבודה מועדפת

עבודות באילת
מגורי עובדים באילת

הידעת
 
קישורים חשובים
עבודה באילת
חיפוש עבודה באילת
עבודה מהבית
עבודה באילת בבתי מלון
עבודה באילת לא בבתי מלון
דרושים באילת
עבודה באילת עם מגורים
קורות חיים
פרופיל חברה 
דף יצירת קשר

עבודה במרכז
מעסיקים
תנאי שימוש
איך יוצרים קשר
טלפון משרד - 072-2159058

מס' נייד      -  058-7866699


מעסיקים     -  טופס יצירת קשר
 
 
 

חפשו אותנו בפייסבוק
חפשו אותנו בגוגל +
 
 

 

כל הזכויות שמורות לעובדים באילת 2006 ©